Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Cariboo – sklep internetowy z jeździkami i rowerkami biegowymi dla dzieci. Niezawodne pojazdy do super zabawy!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Dzieci potrzebują dużo ruchu i aktywności fizycznej. Rodzice coraz częściej, aby móc je czymś zająć, dają telefon do ręki. Już nawet kilkumiesięczne dziecko ogląda bajki na telefonie, tym samym przyzwyczajajac się do jego obecności. Warto jednak zacząć najpierw rozwijać najważniejsze umiejętności u malucha. Pomocnym przedmiotem przy nauce utrzymywania równowagi są jeździki dziecięce i rowerki biegowe. Umilą nie tylko czas, ale połączą przyjemne z pożytecznym. Sprawdź najnowsze modele tych pojazdów w sklepie internetowym Cariboo!

Jeździki dziecięce pierwszym krokiem do nauki chodzenia. Pojazd lekki i bezpieczny, który zabierzesz w każdą podróż

Jeździk Cariboo to doskonały pojazd dla dzieci już od 1 roku życia. Maluchy między 8 a 18 miesiącem próbują stawiać pierwsze kroki i podejmują się nauki chodzenia. Dziecko, korzystając z jeździka dziecięcego, odpycha się nóżkami, ćwicząc tym samym mięśnie i koordynację ruchową. To pierwszy rowerek dla dziecka, który jest w pełni bezpieczny, lekki i stanie się ulubioną zabawką na rodzinnych wyjazdach lub spacerach po parku. Stabilna konstrukcja z 5-stopniową regulacją kierownicy i siodełka została zaprojektowana dla wygody małego użytkownika i cieszenia się rowerkiem na długie miesiące. 

Rowerek biegowy dla malucha. Niezbędny do nauki jeżdżenia na rowerze

Pojazd w postaci rowerka biegowego to wstęp do nauki utrzymywania równowagi. Przeznaczone są dla dzieci od 2 roku życia, a sprzęt łączy w sobie przyjemne z pożytecznym. Rowerek biegowy wyposażony jest w dwa kółka z oponami piankowymi, które poradzą sobie bez problemu na asfalcie, kostce i małym błocie. Nie zajmuje wiele miejsca w bagażniku samochodu i waży zaledwie 2,5 kg. Rowerek jest świetną okazją do aktywności fizycznej, która pomoże dziecku wzmocnić wszystkie mięśnie, zwiększyć wydolność oraz zadbać o poprawną koordynację ruchową. Wybierz model idealny dla Twojej pociechy na https://cariboo.eu/pl/p/rowerki-biegowe

Comments are closed.

https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/ erialprintshop.com am-browser.net