Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Preparaty TEC 2000 – profesjonalne dodatki do paliwa. Brytyjska jakość, światowe rozwiązania

Pinterest LinkedIn Tumblr

Brytyjska firma TEC 2000 ma długą historię. Na rynek przemysłu petrochemicznego obecna jest od 1973 roku. Produkty tej marki zyskały renomę i polecane są zarówno przez mechaników, jak i kierowców, aby móc zadbać o samochód i wyleczyć go z różnych problemów. Dodatki do paliwa TEC 2000 mają na celu poprawić sprawność i chronić silnik, a zarazem służyć właścicielowi na wiele długich lat. Poznaj bliżej produkty marki TEC 2000.

Płukanka i ochrona silnika – czy warto używać specjalnych dodatków do oleju?

Płukanie silnika jest czynnością, która ma na celu pozbycie się nagaru i zanieczyszczeń z komory silnika. Ten zabieg zalecany jest przed każdą wymianą oleju. Dlaczego? Olej z czasem traci swoje właściwości smarne, dlatego istotne jest przestrzeganie interwałów wymiany oleju, które wynoszą od 10-12 tys. km lub raz w roku. Bardzo często zdarza się, że kierowcy zwlekają z jego zmianą na nowy i świeży nawet o kilkanaście ty.s km za długo. W ten sposób w komorze silnika powstaje nagar, który osadza się w jednostce napędowej.

Płukanka TEC 2000 pozwoli utrzymać w czystości silnik i pozbyć się brudu ze ścianek cylindra, zwiększyć kompresję oraz moc, a także uniknąć koniecznych napraw, które mogą wynosić kilka tysięcy złotych.

Dodatki do silników Diesla – zadbaj o kondycję silnika wysokoprężnego

Silniki diesla są popularne w naszym kraju. Cechują się one niskim spalaniem, odpornością na uszkodzenia i dawką mocy już na niskich obrotach. Jednak również w ich przypadku istotne jest, aby dbać o jednostkę napędową. Preparaty do silników diesla TEC 2000, m.in. profesjonalny środek do czyszczenia wtrysków, mają zapewnić ochronę wtryskiwaczom i prawidłowe rozpylenie paliwa do silnika. Odpowiednia pielęgnacja z TEC 2000 jest metodą na bezawaryjną jednostkę. Wymiana pompowtrysków w samochodzie to koszt kilku, jak nie kilkunastu tysięcy złotych. Stosując środek do czyszczenia wtryskiwaczy jesteśmy w stanie zadbać o ich dobrą kondycję na lata. 

Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom 

Profesjonalne środki do czyszczenia i ochrony silnika dostępne są pod adresem https://tec2000.pl/. Od wielu lat uznawane są przez kierowców za najlepsze preparaty na rynku. Swoją popularność zawdzięczają widocznym efektom po zastosowaniu. Wielu właścicieli samochodów zgodnie podkreśla, że widzą różnicę w swoich silnikach na plus i jest to bezpieczna pomoc dla całego układu napędowego. 

Dołącz do grona zadowolonych klientów marki TEC 2000. Wypróbuj je w swoim pojeździe w celu jego ochrony i uniknij kosztownych napraw w warsztacie samochodowym. 

Comments are closed.

https://radioemaus.pl/aktualnosci/jakie-ubezpieczenie-samochodowe-wybrac-dla-starszych-pojazdow/ https://nowoczesny.pl/ubezpieczenie-assistance-dlaczego-warto-miec-pomoc-na-drodze/ Barowy stół kuchenny i dwa taborety