Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Rozlicz swój PIT-11 online z aplikację Pitbot. Intuicyjny interfejs, automatyczne sprawdzanie poprawności danych. Zobacz jakie to proste!

Pinterest LinkedIn Tumblr

PIT-11 jest podstawowym dokumentem informującym o przychodach, dochodach, kosztach i pobranych zaliczek na rzecz podatku dochodowego. Do końca lutego płatnicy, w tym pracodawcy i zleceniodawcy, są zobowiązani do przekazania go podatnikom. Możemy go otrzymać w formie pisemnej lub przez Internet w postaci elektronicznej. Następnie musi on być dostarczony do urzędu skarbowego do dnia 30 kwietnia. Drugi te są podstawą do rozliczenia rocznego PIT-37 oraz PIT-36. Deklaracje wypełnisz całkowicie online. Wystarczy, że skorzystasz z aplikacji Pitbot. Nowoczesnego narzędzia do rozliczeń podatkowych w Polsce.

Pitbot – program do PIT-11. Szybko, łatwo i bez nerwów złóż zeznanie przez Internet

Pit 11 rozliczenie online to wygodne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie czas i nowoczesne technologie. Za pomocą kilku kroków w ciągu parunastu minut wypełnisz swoją deklarację podatkową i wyślesz bezpośrednie do urzędu skarbowego. Rejestracja jest darmowa, a płacisz tylko za wybrany pakiet. Wybierz potrzebną funkcję, uzupełnij swoje dane w wyznaczonych polach i… gotowe! Szybki i wygodny sposób rozliczenia całkowicie online. Bez wychodzenia z domu. Bez zbędnych formalności, czekania w kolejce i nerwów. Aplikacja Pitbot pomoże Ci w bezpiecznie rozliczyć się z fiskusem. 

Zobacz jakie to proste. Rozlicz PIT przez apkę

Coroczne sporządzanie PIT może być dla Ciebie proste, niż kiedykolwiek. Nie wypełniaj deklaracji na ostatnią chwilę. Z każdego miejsca na świecie, drogą elektroniczną, dostarczysz zeznanie podatkowe wybranemu urzędowi skarbowemu. To tylko parę minut. Nie musisz już wypełniać wszystkiego ręcznie. Aplikacja Pitbot sprawdzi za Ciebie poprawność danych i od razu dowiesz się, czy wszystko się zgadza. Twoje dane są szyfrowane dzięki specjalnemu systemowi zabezpieczeń. Wejdź na https://pitbot.pl/ i pobierz najnowocześniejszą aplikację do rozliczeń podatkowych w Polsce!

 

Comments are closed.