Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Promiennik gazowy – praktyczny dodatek w ogrodzie

Pinterest LinkedIn Tumblr

Aranżując przestrzeń ogrodu czy tarasu, warto pamiętać nie tylko o wygodnych meblach i dodatkach. Wśród coraz chętniej wybieranych elementów ogrodu wymienia się promiennik gazowy. Jak działa takie rządzenie? Czy faktycznie wpłynie ono na komfort? Czy promienniki gazowe są bezpieczne w użytkowaniu?

Jak działa promiennik gazowy?

Odpoczynek w ogrodzie czy na tarasie to świetna forma relaksu. Warto zadbać o wygodę takiego miejsca. Komfort termiczny podczas chłodniejszych dni zagwarantują promienniki gazowe. Urządzenie takie jak promiennik gazowy to prawdziwa rewolucja w ogrodach i na tarasach. Promienniki gazowe pozwolą na znaczne zwiększenie wygody oraz na przedłużenie lata. Urządzenia te emitują ciepło w promieniu nawet do 5 metrów, dzięki czemu osoby zgromadzone na tarasie czy w ogrodzie będą czuć się komfortowo, nawet podczas chłodniejszego, letniego wieczoru. Jak działa promiennik gazowy? Urządzenie takie zasilane jest butlą z gazem. Promiennik wytwarza płomień (osłonięty odpowiednim zabezpieczeniem), którego wysokość może być regulowana dedykowanym pokrętłem. Urządzenie posiada również wygodny włącznik. Atutem promienników gazowych jest również ich design. Te elementy wyposażenia ogrodów i tarasów projektowane są zgodnie z obowiązującymi trendami, dzięki czemu w sposób estetyczny uzupełniają przestrzeń i nadają jej elegancji. Wysokiej jakości promienniki znaleźć można na stronie vulkan.com.pl.

Jak chronić promiennik gazowy poza sezonem?

W czasie, kiedy promiennik gazowy nie jest użytkowany dłuższy czas, warto zadbać o jego odpowiednie zabezpieczenie. Najlepszym rozwiązaniem okaże się dedykowany pokrowiec, wykonany z tkaniny poliestrowej. Pokrowce skutecznie chronią urządzenia przed osiadaniem kurzu, wilgocią, ale też przed promieniowaniem UV czy silniejszymi podmuchami wiatru. Dzięki regularnemu stosowaniu pokrowców, promienniki zachowają doskonały wygląd przez wiele lat.

Comments are closed.

nahp.com webwizard.com aria.org