Ad
Ad
Ad
Biznes

Podstawy pod znaki drogowe – produkcja solidnych i uniwersalnych baz

Pinterest LinkedIn Tumblr

Czy wyobrażałeś sobie kiedyś, jak wyglądałoby prowadzenie samochodów, jeśli przy jezdni zabrakłoby znaków drogowych? Jasne, czytelne oznaczenie drogi jest kluczowe dla zapewnienia wszystkim uczestnikom ruchu bezpieczeństwa. Jednostki odpowiedzialne za stan drogi muszą dbać o to, aby każdy znak był starannie zamocowany do podłoża. Służą do tego podstawy drogowe. Produkcja wysokiej jakości baz przystosowanych do oznaczeń pionowych różnego typu odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o produktach polskiego producenta? Sprawdź!

Wytrzymałe i stabilne podstawy pod znaki drogowe – produkcja polskich baz

Jeszcze do niedawna znaki drogowe (szczególnie tymczasowe) stabilizowane były przy pomocy prowizorycznych elementów: worków z piaskiem, betonowych bloków, a nierzadko nawet felg. Dzisiaj stawia się na pewniejsze rozwiązania – zaprojektowane w tym celu bazy. Największą popularnością cieszą się przemyślane, funkcjonalne podstawy Nicrobase.

Produkcja podstaw pod znaki drogowe odbywa się w Polsce. Produkty cenionego producenta powstają z materiałów odzyskanych w procesie recyklingu. Wytrzymałe bazy z PCV doskonale przylegają do podłoża i stabilizują znak, zapobiegając jego niekontrolowanemu przemieszczaniu. Dzięki nowoczesnym podstawom oznaczenia pionowe nie zmieniają swojego miejsca niezależnie od warunków atmosferycznych. Komunikaty są czytelne i jasne, co podnosi komfort i bezpieczeństwo jazdy. PCV nie pęka, kiedy najedzie na nie samochód i nie niszczeje pod wpływem ekspozycji na wodę, promieniowanie UV i mróz.

Duże i małe podstawy drogowe

Podstawy drogowe dostępne są w dwóch rozmiarach: małym i dużym. Każda z baz wyposażona jest w uniwersalne otwory montażowe. Przemyślana konstrukcja sprawia, że bazy są kompatybilne ze znakami i tablicami o zróżnicowanej konstrukcji. Wykorzystywane są również do podtrzymywania ogrodzeń tymczasowych, reklam, pachołków i innych urządzeń BRD. Bazy mają modułową konstrukcję. Oznacza to, że można dowolnie je ze sobą łączyć, tworząc rozbudowane platformy o dużej stabilności. Bazy można układać jedna na drugiej, co ułatwia ich transport i składowanie.

Comments are closed.