Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Canon Pixma MG5750 tusz. Gdzie kupować?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Tusze do drukarek dostępne są już za kilkadziesiąt złotych. Niestety Canon Pixma MG5750 tusz jest nieco droższy. Wynika to między innymi z poziomu napełnienia. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że Canon Pixma MG5750 tusz wystarcza na wydrukowanie nawet kilkuset stron. Gdzie kupować te tusze, by nie przepłacać?

Galerie handlowe i markety

Niestety w takich miejscach jest bardzo drogo. W supermarketach często dostępne są popularne tusze do drukarek, Canon Pixma MG5750 tusz, najczęściej jednak nie jest do kupienia. Z góry więc warto wykluczyć takie miejsca, poza jednym wyjątkiem. W niektórych galeriach są punkty sprzedaży tuszy. Najczęściej są to wyspy na środku korytarzy galerii, rzadziej osobne sklepy. Tam niewątpliwie warto kupować bowiem jest tanio. Często też jest szeroki wybór tuszy zamienników.

Sklepy komputerowe

Tu także z reguły jest drogo. Wyjątkiem są sklepy sieciowe, a także te, w których można zamówić tusze przez Internet. Jeśli nie chcemy, by paczka z tuszami docierała do domu, nie mamy czasu czekać na kuriera, zakup tuszy w sklepie internetowym danej sieci sklepów i odbiór w stacjonarnym sklepie komputerowym to dobre rozwiązanie

Sklepy z artykułami zaopatrzenia biur.

Sklepy i hurtownie z artykułami zaopatrzenia biur znajdują się w wielu miastach. Nie wszędzie, ale w wielu takich punktach warto kupować tusze, zdarza się bowiem, że jest tanio. Nierzadko jednak jest wręcz przeciwnie. Jeśli sklep jest dobrze zaopatrzony i jedyny w okolicy, bardzo często dyktuje wyższe ceny. W takich miejscach rzecz jasna tuszy nie warto kupować.

Sklepy branżowe

W wielu miastach działają punkty handlowe sprzedające napełnione wcześniej tusze i tonery. W sprzedaży w takich sklepach są także tusze oryginały. Są to miejsca, gdzie zakup tuszy jest wart polecenia. Nie jest drogo, można kupić albo tusz oryginalny albo zamiennik. Sprzedawca zaś, doskonale znający się na tuszach i tonerach, bez wątpienia pomoże i doradzi w zakupie.

Internet

Najtańsze tusze do tego typu drukarek można oczywiście kupić w Internecie. Działa tam wiele sklepów internetowych posiadających je w swojej ofercie. Zawsze warto jednak porównać oferty kilku sklepów i spojrzeć też na koszty dostawy. Najczęściej wysyłka jest w cenie zakupu tuszy, nie zawsze jednak tak jest. Z reguły bezpłatna wysyłka jest przy zakupie za określoną sumę. Można tez zamówić tusze z możliwością odbioru w paczkomacie, to zaś wiąże się z minimalnymi kosztami wysyłki. Przy zakupie przez Internet przysługuje klientowi możliwość zwrotu przesyłki w ciągu 14 dni i rezygnacji z zakupu. Wtedy pieniądze zostaną przez sprzedawcę zwrócone klientowi.

Więcej informacji znajdziesz na stronie canon pixma mg5750 tusz.

Comments are closed.