Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Leżaki technorattan – prosty sposób na wygodny odpoczynek ogrodzie

Pinterest LinkedIn Tumblr

Stworzenie wygodnej strefy wypoczynkowej blisko domu nie jest trudne. Leżaki technorattan są meblami, które pozwolą nam garściami korzystać z lata! Jak tworzone są leżaki z technorattanu? Czy mebel taki zachowa swój piękny wygląd przez wiele lat?

Wygodne leżaki technorattan – idealne na lato!

Leżaki technorattan to bez wątpienia jedne z najchętniej wybieranych mebli ogrodowych – jego przemyślana konstrukcja oraz doskonałe parametry techniczne sprawiają, że zapewnia on komfort i cieszy oczy przez wiele lat. Leżak taki może być meblem występującym pojedynczo, można go też zestawić z innymi meblami, tworząc swój własny komplet meblowy – to pomysł na taras, który wyróżni się na tle innych! Leżaki technorattan cenione są zarówno za estetyczny wygląd, jak i możliwość dopasowania go do własnych potrzeb – regulowany zagłówek sprawia, że możemy wygodnie czytać, opalać się czy drzemać na leżaku. Atutem są również podłokietniki. Leżaki technorattan warto uzupełnić o niski stolik pomocniczy, również wykonany z technorattanu. Pozwoli on wygodnie odkładać filiżankę z kawą czy akurat czytaną książkę. Leżak powinniśmy ustawić w cieniu parasola, aby nie być bezpośrednio narażonym na promieniowanie słoneczne.

Jak projektowane są leżaki technorattan?

Funkcjonalne leżaki technorattan wykonywane są z trwałych materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie i zmienne warunki atmosferyczne. Wierzch mebla okrywa plecionka technorattanowa, której nieporowata struktura nie wchłania wilgoci, nie płowieje. Stelaż mebla wykonuje się z lekkiego aluminium – poprzez malowanie proszkowe konstrukcja nie jest narażona na działanie wilgoci, korozję. Aluminium jest bardzo lekkie, co przekłada się na łatwość w podnoszeniu czy przenoszeniu mebla z miejsce na miejsce. W okresie jesieni i zimy leżaki technorattan warto osłonić przy pomocy dedykowanego pokrowca ogrodowego.

 

 

Comments are closed.

https://gethotels.pl/ogrzewacze-na-taras-niezbedny-dodatek-do-twojego-domu/ https://beesafe.pl/porady/psychotesty-dla-kierowcow/ https://e-szczawnica.org/nowoczesnosc-w-przedpokoju-inspiracje-i-aranzacje-dla-milosnikow-stylu-loft/