Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Meble tarasowe drewniane – ukłon w stronę natury

Pinterest LinkedIn Tumblr

Szeroki wybór pięknych mebli ogrodowych sprawia, że wybranie konkretnej kolekcji może zająć nam nieco czasu. Wśród najpopularniejszych wymienia się meble tarasowe drewniane, do produkcji których użyto naturalnego drewna teakowego lub drewna eukaliptusowego. Meble takie doskonale komponować się będą z otaczającą zielenią. Co warto o nich wiedzieć?

Meble tarasowe drewniane – eleganckie stoły

Decydując się na meble tarasowe drewniane najprościej będzie nam stworzyć wygodny komplet jadalniany, do którego zaprosimy bliskich i znajomych na wspólne biesiadowanie. Stoły drewniane posiadają lekkie, aluminiowe stelaże malowane proszkowo, blaty zaś tworzone są z naturalnego, odpowiednio zabezpieczonego drewna. Stół tego typu to idealny produkt, aby w ogrodzie organizować przyjęcia, grille czy zapraszać bliskich na słodkie poczęstunki. Duże wymiar stołu pozwolą na wygodne umieszczenie przy nim przynajmniej sześciu osób. Uzupełnieniem dla stołu powinny być wygodne fotele lub krzesła o odpowiednio profilowanych oparciach. Wybierając meble tarasowe zwracajmy uwagę na ich trwałość, odporność na zmienne warunki atmosferyczne, ścieranie. Pamiętajmy, aby meble drewniane zabezpieczać na czas jesieni i zimy przed osiadaniem wilgoci. 

Meble tarasowe drewniane – komplety wypoczynkowe

Meble tarasowe drewniane to również wygodne komplety wypoczynkowe – kolekcje oparte na drewnianych ramach zachwycają wyglądem i sprawiają, że przestrzeń wypoczynkowa staje się jeszcze piękniejsza. Meble tarasowe tego typu to najczęściej kolekcje modułowe – ich elementy możemy wykorzystywać osobno, jak również łączyć je w obszerne sofy narożne. Wierzch takich kompletów wypełniają wygodne poduszki i siedziska wypełnione gąbkami. Poduszki i siedziska tapicerowane są tkaninami o hydrofobowej strukturze.

Comments are closed.