Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Stół i krzesła ogrodowe rattanowe – stylowe wyposażenie do Twojego ogrodu

Pinterest LinkedIn Tumblr

Plastikowy albo drewniany komplet stojący na Twoim tarasie już dawno stracił swój blask? Najwyższa pora wymienić wysłużone meble na nowy komplet, który będzie z jednej strony zapewniał domownikom i gościom wygodę, a z drugiej – pięknie dekorował zewnętrzną aranżację. Oczekiwania najbardziej wymagających miłośników odpoczynku na świeżym powietrzu spełni drewniany stół i krzesła ogrodowe rattanowe.

Drewniany stół i krzesła ogrodowe rattanowy – niezawodny duet

Stół i krzesła ogrodowe rattanowe są tegorocznym hitem w modnych ogrodach. Wykonane z naturalnych surowców meble wtapiają się w zieloną scenerię, stając się jej harmonijną częścią. Komplety proponowane przez uznanych producentów nawiązują do stylu kolonialnego będącego mieszanką elegancji rodem z XIX-wiecznej Anglii z rzemieślniczą kulturą dawnych plemion afrykańskich i azjatyckich. Naturalne, dekoracyjne meble sprawią, że odpoczynek w zaciszu własnego ogrodu będzie przywoływał piękne wspomnienia wakacji w egzotycznych zakątkach. 

Pamiętaj o tym, że naturalne surowce „nie lubią” wody, mrozu i intensywnego promieniowania UV. Przed rozpoczęciem sezonu zaimpregnuj nowy komplet specjalnym środkiem, a przed nadejściem zimy zabezpiecz go w przewiewnym, suchym i chłodnym miejscu.

Meble rattanowe Vimine – postaw na jakość!

Szukasz mebli, które w nienagannym stanie będą służyć w ogrodzie przez wiele lat? Twoje oczekiwania spełnią meble rattanowe Vimine. Każdy egzemplarz dostępny w sprzedaży wykonany jest od początku do końca ręcznie z rzemieślniczą precyzją. Co ważne, do ręcznej produkcji mebli i dodatków z logo Vimine używany jest wyłącznie materiał pochodzący z ekologicznych źródeł – recyklingu i plantacji zrównoważonego rozwoju.

Comments are closed.