Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Usługi BHP również online

Pinterest LinkedIn Tumblr

Szkolenia BHP wcale nie muszą odbywać się jedynie w tradycyjny sposób. Szkolenia BHP przez Internet organizowane są w formie samokształcenia kierowanego, a ich uczestnicy powinni otrzymać odpowiednie materiały, które umożliwią im przyswojenie wszelkich zagadnień, objętych przez szkolenie. Takimi pomocami mogą być m.in. skrypty, przepisy prawne czy zestawy pytań kontrolnych. Szkolenie BHP online w ostatnim czasie zyskują na popularności, głównie ze względu obecną sytuację, związaną z pandemią COVID-19.

EHS Consulting oferuje szkolenia okresowe BHP online dla każdego

Szkolenia okresowe BHP w EHS Consulting, przeprowadzane w formie online to bogata oferta kierowana do szerokiego grona odbiorców. Ich kursy BHP przez Internet organizowane są dla pracodawców, osób kierujących, stanowisk administracyjno-biurowych, służb BHP, stanowisk inżynieryjno-technicznych, lekarzy weterynarii, lekarzy i personelu medycznego, pracowników IT, pracowników farmacji, lekarzy stomatologów, fryzjerek i fryzjerów, sprzedawców, kasjerów, instruktorów i trenerów fitness, przedstawicieli handlowych, kosmetyczek oraz zakładów kosmetycznych. Szkolenia wstępne BHP online są prowadzone poprzez odpowiednią do tego celu platformę, stworzoną do spotkań i wydarzeń na żywo. Jedyny wymóg wobec kursanta to dostęp do komputera i Internetu. Podczas szkolenia EHS Consulting zapewnione są konsultacje z wykładowcą oraz profesjonalne doradztwo. W trakcie kursu prowadzący prezentują zagadnienia, które są zgodne z ramowym programem instruktażu ogólnego. Na szkolenie BHP online składa się kilka tematów, całość zwieńcza krótkie testu jednokrotnego wyboru, sprawdzający poziom wiedzy kursanta. Szkolenie zaliczone jest wtedy, gdy uczestnik zapozna się z prezentowanym materiałem, a na koniec poprawnie rozwiąże test. Zaświadczenie ukończenie szkolenia wystawiane jest na podstawie raportu wyników nauczania. Dokument wraz z fakturą przesyłany jest to klienta pocztą, a uzyskane certyfikaty mają taką samą moc prawną, co certyfikaty poświadczające udział w szkoleniu tradycyjnym.

Szkolenie BHP online – zgodne z Ustawą

W związku z obecną sytuacją, wywołaną przez pandemię COVID-19 szkolenie wstępne BHP może zostać poprowadzone online. Świadczy o tym zapis z Art. 12e Ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych. 

Firma EHS Consulting poleca swoje usługi BHP i PPOŻ w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Comments are closed.

https://autobezpieczniki.pl/wplyw-historii-ubezpieczeniowej-na-przyszle-skladki-co-warto-wiedziec/ https://radioemaus.pl/aktualnosci/jakie-ubezpieczenie-samochodowe-wybrac-dla-starszych-pojazdow/ Industrialna konsola z półką do przedpokoju