Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Depilacja laserowa – klucz do idealnie gładkiej skóry

Pinterest LinkedIn Tumblr

Większość osób choć raz goliło się w najróżniejszych miejscach na ciele. Niestety golenie tradycyjnymi metodami nie zawsze przynosi idealne efekty. Odrastające włosy, podrażnienia i zaczerwienienie to bardzo popularne przypadłości jakie można doświadczyć po goleniu najpopularniejszymi żyletkami czy też depilatorami. Aby nigdy więcej nie musieć się golić i na własnej skórze spotykać takich problemów poleca się zabieg depilacji laserowej.

Depilacja laserowa – co to takiego?

Depilacja laserowa to bardzo prosty i nieinwazyjny zabieg, który polega na trwałym usunięciu włosów z określonej partii na ciele za pomocą lasera. Laser emituje wiązkę światła, która trafiając na skórę nagrzewa ukryty w niej barwnik – melaninę. Nagrzana melanina niszczy cebulkę włosa, która odpowiedzialna jest za jego produkcje. Uszkodzona cebulka włosowa nie jest w stanie produkować włosów, co sprawia, że ich po prostu nie będzie. 

W zależności od jakości lasera i osoby, która prowadzi zabieg można go przejść mniej lub bardziej przyjemnie. Najnowsze lasery posiadają dobre dodatki w postaci chłodzących mechanizmów, które od razu schładzają powierzchnię skóry. To w połączeniu z sprawną ręką osoby wykonującej zabieg sprawia, że może być czystą przyjemnością!

W celu dobrze dobranych parametrów w każdym szanującym się studio przeprowadzany jest wywiad. Ma on za zadanie określić czy istnieją jakieś przeciwwskazania do zabiegu a także pomaga w dobraniu parametrów lasera. Liczy się tutaj głównie karnacja a także gęstość i kolor włosów. Najczęściej osoby decydują się na depilacją nóg, okolic bikini czy pach. Można również spotkać osoby depilujące okolice twarzy – bardzo przydatne w przypadłości hirsutyzmu u kobiet.

Depilacja laserowa Warszawa Mokotów

W stolicy jest bardzo duża konkurencja jeśli chodzi o salony kosmetyczne. Ze strony klienta to bardzo dobrze. Dzięki temu walka o każdego klienta jest ogromna. Powinien on wybierać takie salony, które charakteryzują się dobrymi opiniami. Warszawa to miasto w którym można znaleźć bardzo dużo takich miejsc.

Zobacz także: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-warszawa-mokotow/

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-holowanie-samochodu/ https://notodo.pl/donice-do-salonu-jak-wybrac-i-stylizowac zobacz