Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Urządzenie do liposukcji – pozbądź się niechcianych kilogramów!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Odchudzanie jest złożonym i długotrwałym procesem wymagającym poświęcenia. Niestety, nierzadko zdarza się, że przejście na restrykcyjną dietę i intensywne ćwiczenia nie przynoszą spodziewanych rezultatów. Brak wiedzy z zakresu zbilansowanego żywienia może przyczynić się do powstawania groźnych dla zdrowia niedoborów oraz efektu jo-jo. Wszystkim osobom szukającym skutecznego sposobu na zredukowanie ilości niechcianego tłuszczu prezentujemy urządzenie do liposukcji Embrace RF. Co warto wiedzieć o aparaturze rewolucjonizującej medycynę estetyczną? Sprawdź!

Innowacyjne urządzenie do liposukcji Embrace RF – odchudzanie staje się prostsze!

Urządzenie do liposukcji zaprojektowane zostało przez izraelską firmę Inmode – renomowanego producenta wysokiej klasy sprzętu medycznego wyznaczającego kierunek rozwoju światowej medycyny estetycznej. Embrace RF pozwala w bezpieczny i nieinwazyjny sposób usunąć tłuszcz z wybranych miejsc, a jednocześnie ujędrnić skórę. Do zabiegów wykorzystywany jest prąd RF, który upłynnia tkankę tłuszczową, ułatwiając jej usunięcie. Kuracja przeprowadzona przy użyciu aparatu Embrace gwarantuje spektakularne efekty bez bólu i rekonwalescencji. 

Jedno urządzenie, wiele możliwości

Urządzenie do liposukcji Embrace RF zostało zaprojektowane w taki sposób, aby lekarz mógł korzystać z niego na wiele sposobów. Sprzęt swoją wielozadaniowość zawdzięcza wielu wymiennym końcówkom –  BodyTite i NeckTite (lipoliza RFAL), AccuTite i FaceTite (termolifting), Morpheus8 (zabiegi frakcyjne i mikroigłowe RF, redukcja cellulitu), CelluTite (redukcja cellulitu), Forma (nieinwazyjne ujędrnianie skóry), BodyFX/MiniFX (modelowanie sylwetki), FormaV (ginekologia estetyczna).

Comments are closed.

zobacz wiecje https://notodo.pl/kuchnia-styl-loft https://greenrepublic.pl/metal-w-twoim-wnetrzu-od-kwietnikow-po-stojaki-na-reczniki/