Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Urządzenie do liposukcji RFAL: innowacje w medycynie estetycznej

Pinterest LinkedIn Tumblr

Osoby walczące z nadwagą albo nadmiernym odkładaniem tkanki tłuszczowej  w miejscach, które trudno wyszczuplić standardowymi metodami, coraz częściej szukają pomocy w gabinetach medycyny estetycznej. Oferta nowoczesnych zabiegów wyszczuplających jest wyjątkowo bogata i z każdym rokiem się poszerza. Jedną z najbardziej popularnych kuracji odchudzających jest liposukcja RFAL – następczyni klasycznego odsysania tłuszczu. Do jej przeprowadzenia niezbędne jest użycie specjalistycznej aparatury. Jak działa urządzenie do liposukcji RFAL? Sprawdź!

Urządzenie do liposukcji RFAL z serii Embrace RF – wypowiedz wojnę tłuszczowi!

Każdy pacjent decydujący się na klasyczną liposukcję musiał liczyć się z ryzykiem. Inwazyjny zabieg mocno ingerujący w ciało mógł wywołać szereg poważnych skutków ubocznych. Z biegiem lat, dzięki rozwojowi technologii, udało się opracować znacznie bezpieczniejszą i łagodniejszą alternatywę dla mechanicznego odsysania tłuszczu – liposukcję RFAL.

Do przeprowadzenia kuracji wykorzystuje się urządzenie do liposukcji emitujące prąd RF. Na skutek działania energii tkanka tłuszczowa podgrzewa i upłynnia się, co znacząco ułatwia jej odessanie. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, nie wywołuje poważnych skutków ubocznych, a o okres rekonwalescencji pacjenta wynosi zaledwie dwa dni.

Podwójne korzyści

Efekty kuracji odchudzającej przeprowadzonej przy pomocy urządzenia do liposukcji Embrace RF nie ograniczają się do miejscowego zredukowania tkanki tłuszczowej. Efektem towarzyszącym zmniejszeniu obwodu wybranych miejsc jest termolifting skóry. Podczas zabiegu dochodzi do przebudowy podskórnej tkanki tłuszczowej  i poprawy tekstury skóry. „Poprawione” obszary są więc wyraźnie szczuplejsze, jędrniejsze i gładsze. 

Comments are closed.